Shuttered Dreams
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
HomePortalFAQSearchMemberlistRegisterLog in

 

 Jurnalul unui Stânjenel

Go down 
AuthorMessage
Xiphion.
Moderator
Moderator
Xiphion.

+100 posts
this user has posted more than 100 posts on the forum
Sociable
for persons is very talktative on the forum
RPG player
this person does RPG on the forum
1 month
this user have registered on the forum from more than a month
Translators
this user has translating skills

Posts : 365
Join date : 2022-12-19
Age : 26
Location : Ketterdam

Jurnalul unui Stânjenel Empty
PostSubject: Jurnalul unui Stânjenel   Jurnalul unui Stânjenel EmptyTue Mar 28, 2023 1:48 pm

Jurnalul unui Stânjenel Wo8lTMW

》Jurnal Xiphion.
Welcome!

☆ Câteva informații:
• Nume: Ana-Maria
• Vârstă: 25 de ani
• Job: Asistent manager
• Zodie: Balanță
• Ce îmi place: Serialele, cărțile, animeurile, RPG-urile, muzica, forumurile, verificatul animeurilor
• Ce nu îmi place: Oamenii bârfitori și răi
☆ Serialul preferat: The Mentalist
☆ Cartea preferată: Gândește-te la un număr
☆ Animeul preferat: Yu Yu Hakusho
☆ Manga preferată: Death Note
☆ Melodia preferată: Mumford & Sons - Broken Crown
☆ Animeul verificat preferat: Otonari no Tenshi-sama... (are un nume mai lung pe care prefer să-l prescurtez)


Last edited by Xiphion. on Tue Mar 28, 2023 2:03 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
https://soriceidebiblioteca.forumgratuit.ro/
Xiphion.
Moderator
Moderator
Xiphion.

+100 posts
this user has posted more than 100 posts on the forum
Sociable
for persons is very talktative on the forum
RPG player
this person does RPG on the forum
1 month
this user have registered on the forum from more than a month
Translators
this user has translating skills

Posts : 365
Join date : 2022-12-19
Age : 26
Location : Ketterdam

Jurnalul unui Stânjenel Empty
PostSubject: Re: Jurnalul unui Stânjenel   Jurnalul unui Stânjenel EmptyTue Mar 28, 2023 2:02 pm

Jurnalul unui Stânjenel Wo8lTMW

》28 martie 2023
Dragă cititorule,
Astăzi mă gândeam să verific Tate no Yuusha 2 și apoi să mă uit la FRIENDS. Ținând cont că un episod durează doar 21 de minute, adică cât durează un anime, sper să pot vedea mai multe episoade, deoarece este un serial destul de comic.
Nu prea am planuri pentru azi, momentan aștept să vină Paștele și oarecum să și treacă, deoarece după Paște voi reveni la locul meu de muncă. Nu știu dacă știi, dar am fost bolnavă o perioadă, iar la control doctorul mi-a spus că pot să încep din nou munca. ^^ Vreau și să ies puțin pe afară, doar că în Sibiu, deși e primăvară, a început să ningă puțin. Sper totuși să nu fie foarte frig afară, deoarece mi-am lăsat geaca de iarnă la București. XD
Am început să îmi pun alarma în fiecare dimineață la ora 7, deoarece vreau să mă obișnuiesc cu trezitul devreme, doar că opresc alarma și adorm la loc. Sper tare mult ca de mâine să reușesc să mă trezesc de la ora 7 și să nu mai adorm la loc... ;-; Dar mă voi obișnui eu până la urmă cu trezitul de dimineață. Sunt convinsă.
Nu prea știu ce să mai scriu în jurnal. A, da! Am început să intru din nou pe site-ul cu care lucram ca să văd ce licitații s-au mai postat și, spre surprinderea mea, încă mai știu să umblu pe acel site. Problema este dacă mai știu sau nu să modific și documentele, dar sunt convinsă că până la urmă îmi voi intra în mână. ^^
Cam atât pe ziua de azi, dragă cititorule, mă voi pune să verific. Urează-mi succes. ^^ Ne mai auzim și zilele următoare, dacă nu chiar mâine.


Jurnalul unui Stânjenel Myirjym

Apacha and Midori like this post

Back to top Go down
https://soriceidebiblioteca.forumgratuit.ro/
 
Jurnalul unui Stânjenel
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Shuttered Dreams :: Shuttered Dream's Basics :: Welcome ! :: Jurnale-
Jump to: