Shuttered Dreams
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
HomePortalFAQSearchMemberlistRegisterLog in

 

 Fumatul - unul dintre cele mai întâlnite și periculoase vecii

Go down 
4 posters
AuthorMessage
Rogue
Admin
Admin
Rogue

+100 posts
this user has posted more than 100 posts on the forum
RPG player
this person does RPG on the forum
Sociable
for persons is very talktative on the forum
+1000 posts
this user has posted more than 1000 posts on the forum
1 month
this user have registered on the forum from more than a month
Graphic designers
this user has graphic skills

Posts : 3476
Join date : 2022-12-17
Age : 29

Fumatul - unul dintre cele mai întâlnite și periculoase vecii Empty
PostSubject: Fumatul - unul dintre cele mai întâlnite și periculoase vecii   Fumatul - unul dintre cele mai întâlnite și periculoase vecii EmptyTue Dec 20, 2022 2:52 pm

Fumatul - unul dintre cele mai întâlnite și periculoase vecii Dbhprbf-e83616e3-fafd-4447-8dc1-42c006357f6e.png?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOjdlMGQxODg5ODIyNjQzNzNhNWYwZDQxNWVhMGQyNmUwIiwiaXNzIjoidXJuOmFwcDo3ZTBkMTg4OTgyMjY0MzczYTVmMGQ0MTVlYTBkMjZlMCIsIm9iaiI6W1t7InBhdGgiOiJcL2ZcLzA4ZGI1OGJmLWIyYTMtNGNkMS05YzAzLWY5M2RjZjE5NDIxMlwvZGJocHJiZi1lODM2MTZlMy1mYWZkLTQ0NDctOGRjMS00MmMwMDYzNTdmNmUucG5nIn1dXSwiYXVkIjpbInVybjpzZXJ2aWNlOmZpbGUuZG93bmxvYWQiXX0
M-am gândit că este un subiect pe care îl putem dezbate, fiind unul controversat
Așadar, fumați ? Sau ați fumat? Sunteți pro sau contra, care sunt opiniile voastre în legătură cu acest subiect?
Eu m-am apucat prin liceu ,dar atunci doar pufăiam și mai mult pe la petreceri și când mergeam la chiul cu colegii. M-am lăsat de fumat vreo 10 ani de zile și în momentul actual fumez ca un turc după ce am trecut printr-o decepție în mariaj. Știu că nu sunt sănătoase ,dar mie îmi dau impresia că mă calmez și că mă ajută să îmi adun ideile. Nu recomand însă nimănui fumatul și niciodată n-am încercat să conving un nefumător să se apuce. Nu sunt nici nesimțit, niciodată când fumez evit să suflu spre alte persoane dacă e într-un loc public, respect sănătatea altora, dacă pe a mea am eșuat să o păzesc.
Aștept și opiniile voastre și să dezbatem acest subiect.


Fumatul - unul dintre cele mai întâlnite și periculoase vecii C8bac54c9a235302eb084c6671b69770


Last edited by Venom on Thu Dec 22, 2022 2:19 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
https://shuttereddreams.forumgratuit.ro
AnneRPC
Designer
Designer
AnneRPC

+100 posts
this user has posted more than 100 posts on the forum
RPG player
this person does RPG on the forum
1 month
this user have registered on the forum from more than a month
Graphic designers
this user has graphic skills

Posts : 472
Join date : 2022-12-20
Age : 28
Location : Home sweet home

Fumatul - unul dintre cele mai întâlnite și periculoase vecii Empty
PostSubject: Re: Fumatul - unul dintre cele mai întâlnite și periculoase vecii   Fumatul - unul dintre cele mai întâlnite și periculoase vecii EmptyTue Dec 20, 2022 6:46 pm

Fumatul - unul dintre cele mai întâlnite și periculoase vecii XiihFQz
Sunt fosta fumatoare. Am fumat timp de 2 ani si le-am incercat pe toate, tigari normale, electronice, IQOS si acele noi vapes.
Ce pot spune dupa toata perioada e ca e un viciu pacatos si cu cat te tii de el, cu atat mai mult te prinde si e greu sa scapi.


Fumatul - unul dintre cele mai întâlnite și periculoase vecii R0vaitm
Back to top Go down
https://rpc-and-anime.goodforum.net/forum
Midori
member
member
Midori

+100 posts
this user has posted more than 100 posts on the forum
1 month
this user have registered on the forum from more than a month
Graphic designers
this user has graphic skills
Translators
this user has translating skills

Posts : 112
Join date : 2022-12-19
Age : 26
Location : Oradea

Fumatul - unul dintre cele mai întâlnite și periculoase vecii Empty
PostSubject: Re: Fumatul - unul dintre cele mai întâlnite și periculoase vecii   Fumatul - unul dintre cele mai întâlnite și periculoase vecii EmptyThu Dec 22, 2022 1:29 pm

Fumatul - unul dintre cele mai întâlnite și periculoase vecii Shoto111
Eu fumez deja de aproape 10 ani, cred.
Da, este un viciu de care scapi destul de greu si nu as recomanda nimanui sa se apuce de fumat la modul serios.


[center]Fumatul - unul dintre cele mai întâlnite și periculoase vecii 3bb5c05acc13fe87943afe16ad2f5ff9

[/center]
Back to top Go down
https://animeloverss.forumgratuit.ro/
The author of this message was banned from the forum - See the message
Sponsored content





Fumatul - unul dintre cele mai întâlnite și periculoase vecii Empty
PostSubject: Re: Fumatul - unul dintre cele mai întâlnite și periculoase vecii   Fumatul - unul dintre cele mai întâlnite și periculoase vecii Empty

Back to top Go down
 
Fumatul - unul dintre cele mai întâlnite și periculoase vecii
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Shuttered Dreams :: Fun Zone :: Cafenea-
Jump to: